Registered 2018-12-24 by Turkcell Yilbasi Kampanyasi

Turkcell Yılbaşı Bedava İnternet Kampanyası 2019

Turkcell yılbaşı bedava internet hediyesi 2019 hakkında ki bu yazı yılbaşı akşamı tekrar güncellenecektir.

Türkiye’nin en büyük GSM firmalarından olan ve ülke genelinde birçok mobil hat kullanıcısına hizmet veren dev telekomünikasyon şirketi Turkcell özel günleri es geçmeyerek bu günlerde onlara zengin fırsatları hediyeler sunuyor ve sunduğu bu hediyeler sayesinde de birçok mobil aboneyi mutlu etmeyi başarıyor.

Bu tutumu ile birçok mobil hat kullanıcısının takdirini kazanmayı başaran operatör firması her geçen daha da özel güne dikkat ederek, kampanyalarını bu doğrultuda hazırlamaya çalışıyor.

Turkcell 2019 yılbaşı bedava internet kampanyasının yaklaşması ile beraber birçok operatör firması yılbaşı özel olarak kampanyalar hazırlamaya ve kız kesmeden bu kampanyalarına öncelik verip devam etmeye başladı. Yılbaşında da abonelerinin yüzünü güldürmek isteyen Türkiye’nin ek köklü GSM şirketi Turkcell hazırladığı fırsatlar ile daha şimdiden birçok mobil hat kullanıcısının gönlünü çalmayı başardı.

Harika bir yılbaşı partisi mi hazırlıyorsunuz. Tüm arkadaşlarınızı internet üzerinden davet etmek ister miydiniz? Cevap evet ise bu makale sizin için!

Başlıyoruz, sizde yılbaşına özel olarak hazırlanmış bu cazip içerikli fırsatları takip etmeye başlayın ve kazandıkça kazanmaya başlayın. Sitemizden güncel olarak yılbaşı kampanyaları hakkında bilgi edinebilir ve nasıl katılım sağlayabileceğinizi, hangi şartların gerektiğini öğrenebilirsiniz. Hemen vakit kaybetmeden size özel olarak hazırlanmış olan bu fırsatları öğrenin ve faydalarınızı alıp, kullanmaya başlayın.

Turkcell Hesabım Yıl Başı Kampanyası – 31 Aralık ve 1 Ocak
Turkcell müşteri hizmetlerine telefon ederek katılım sağlamanız mümkündür. Kısa mesaj yolu ile de katılım sağlayabilirsiniz. Daha kısa sürede zahmetsiz bir şekilde katılım sağlamak istiyor iseniz de Online kanallar üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Yada Turkcell Hesabım yılbaşı hediye bedava internet konusunun devamını okuyabilir, kendiniz yapabilirsiniz.

Katılım Şartları

İsteyen tüm bireysel aboneler katılım sağlayabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

0532 532 00 00’a telefon edip çağrı merkezindeki müşteri temsilcisi aracılığı ile iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hesabım uygulamasını ziyaret ederek de iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Daha fazla kampanya görmek için Turkcell bedava internet 2019 yazımıza göz atınız.

Project information

Licence:
GNU GPL v2

RDF metadata

View full history Series and milestones

trunk series is the current focus of development.

Get Involved

  • warning
    Report a bug
  • warning
    Ask a question
  • warning
    Help translate

Downloads

2019 Turkcell Yılbaşı Bedava İnternet does not have any download files registered with Launchpad.